O Derhak
Jestem studentką Instytutu Ekonomii i Zarządzania PWSTE w Jarosławiu i postanowiłam skorzystać z proponowanego przez naszą Uczelnię programu Erasmus+, dlatego też letni semestr roku akademickiego 2017/2018 spędziłam w hiszpańskiej uczelni o nazwie: Universidad Politécnica de Cartagena.
Jestem bardzo zadowolona z pobytu za granicą. Uważam, że jest to wspaniałe doświadczenie na całe życie.
Dzięki wsparciu Działu Współpracy Międzynarodowej mojej Uczelni mogłam spróbować własnych sił i podjąć studia w języku angielskim na uniwersytecie, który ma podpisane porozumienie o współpracy z PWSTE w Jarosławiu. Podczas semestralnego pobytu w Cartagenie poznałam wielu ciekawych studentów z innych krajów, a także zwiedziłam piękne miasta.
Teraz, kiedy już jestem w domu i z perspektywy mogę ocenić ostatnie miesiące mojego życia – uważam, że dla mnie podróż do Hiszpanii była najbardziej niezapomnianym z dotychczas poznanych wrażeń.
Polecam wszystkim studentom jarosławskiej Uczelni skorzystanie z możliwości wyjazdów na studia i praktyki do zagranicznych uczelni i instytucji.

Nie obawiajcie się wypróbować możliwości oferowane przez PWSTE w Jarosławiu :)