spotkania I rok

W dniu 2 października 2017 r. zakończyły się trwające od 28 września spotkania organizacyjne studentów I roku studiów stacjonarnych z Dyrekcją Instytutów PWSTE w Jarosławiu. Podczas tzw. Dnia Adaptacyjnego przekazano Pierwszakom niezbędne informacje dotyczące spraw organizacyjnych, zapoznając ich jednocześnie ze specyfiką studiów na danym kierunku.
Spotkanie z Dyrekcją Instytutów: Stosunków Międzynarodowych, Ekonomii i Zarządzania, Inżynierii Technicznej oraz Humanistycznego i Ochrony Zdrowia, Kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej, przedstawicielami Centrum Obsługi Studentów i Działu Informatyki miało na celu zaprezentowanie planu najbliższych dni oraz zapoznanie młodzieży z najistotniejszymi informacjami, dotyczącymi funkcjonowania PWSTE.

Zwracano również uwagę na korzyści, jakie niesie ze sobą udział w programie Unii Europejskiej Erasmus+.

W imieniu JM Rektora, prof. nadzw. dra hab. Krzysztofa Rejmana, a także całej Społeczności Akademickiej PWSTE w Jarosławiu, Dyrektorzy Instytutów zachęcali do rozwijania własnej osobowości i zainteresowań sportowo-artystycznych przedstawiając ofertę naukową i kulturalną naszej Uczelni.

oprac. mgr Magdalena Bojarska,
Rzecznik Prasowy i Kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej PWSTE w Jarosławiu