m9qmoh scfe sergey zolkin

Do 15 stycznia 2017 r. można przesyłać zgłoszenia w ramach konkursu Student-wynalazca, którego organizatorem jest Politechnika Świętokrzyska w Kielcach. Konkurs adresowany jest do studentów studiów I, II i III stopnia, którzy są twórcami, współtwórcami wynalazku lub wzoru użytkowego, przemysłowego, zgłoszonego do ochrony w Urzędzie Patentowym RP lub odpowiednim urzędzie ds. własności przemysłowej za granicą w okresie trwania studiów. Wśród przesłanych w terminie zgłoszeń, zostanie wybranych pięć najlepszych. Ich autorzy otrzymają pięć równorzędnych pierwszych nagród, którym jest udział w Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Genewie. W ramach nagrody sfinansowane zostaną koszty organizacji stoiska wystawienniczego oraz organizacja podróży i pobytu laureatów w Genewie.

CZYTAJ WIĘCEJ ! ! !