p xsl33wxyc farzad nazifi

Do 15 stycznia 2017 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach konkursu na najlepszą pracę dyplomową z marketingu internetowego. Konkurs adresowany jest do studentów i absolwentów uczelni wyższych. Autorzy najlepszych prac otrzymają możliwość bezpłatnego udziału w Studiach Podyplomowych Marketing Internetowy oraz odbycia płatnych praktyk u jednego z partnerów konkursu. Zgodnie z informacjami organizatorów do udziału w konkursie dopuszczone są prace magisterskie, licencjackie oraz inżynierskie z zakresu marketingu internetowego obronione w okresie od  01 stycznia 2012 r. do 15 stycznia 2017 r .

Organizatorami konkursu są Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska konkurs i Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.

Zdjęcie we wpisie: fot. //unsplash.com/@euwars">Farzad Nazifi / unsplash.comCC0 1.0