maly 15032020 erasmus praktyki

Dział Współpracy Międzynarodowej zaprasza studentów wszystkich kierunków PWSTE w Jarosławiu do skorzystania z możliwości realizacji praktyk zagranicznych w europejskich instytucjach w ramach programu ERASMUS+.

Erasmus+ oferuje studentom PWSTE wyjazd na praktykę do zagranicznej instytucji z miesięcznym stypendium wynoszącym od 500 do 600 euro. Jeśli posiadasz stypendium socjalne Twoje miesięczne wynagrodzenie jedynie ze wsparcia Erasmus+ może wynieść od 2567 zł do 2995 zł.

Oprócz niesamowitych wrażeń, jak również nawiązania nowych znajomości z całej Europy, z wyjazdu wyniesiesz przede wszystkim cenne doświadczenia życiowe i zawodowe oraz znacznie polepszysz znajomość języków obcych! Nabyte za granicą kompetencje przydadzą się w przyszłej pracy!

Oferta skierowana jest do studentów każdego roku wszystkich kierunków. Minimalny okres trwania praktyki wynosi 2 miesiące.

Dzięki programowi macie szansę na realizację praktyki w jednej z zagranicznych instytucji zlokalizowanej na terenie Unii Europejskiej.

Erasmus+ to program Unii Europejskiej, który ZMIENIA ŻYCIE i OTWIERA UMYSŁY!

Szczegółowych informacji udziela mgr Magdalena Bojarska, Kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej i Koordynator Instytucjonalny Programu Erasmus+ (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 660 508 412).

NIE ZWLEKAJ! NIE CZEKAJ! DAJ SUSA I SKOCZ NA ERASMUS PLUSA!

Oferty instytucji zagranicznych oraz konkrety dotyczące programu Erasmus+ można znaleźć na stronie Działu Współpracy Międzynarodowej: http://international.pwste.edu.pl

Erasmus+ to niezapomniana przygoda, nawiązanie nowych znajomości z całej Europy, podszkolenie języka oraz ważne doświadczenie zawodowe i życiowe!

Erasmus+ to program Unii Europejskiej, który ZMIENIA ŻYCIE i OTWIERA UMYSŁY!

NIE ZWLEKAJ! NIE CZEKAJ! DAJ SUSA I SKOCZ NA ERASMUS PLUSA!