III Erasmus Staff Training Week at the University of Coruña in Spain, which will take place from 2nd to 6th May 2016. The aim of our staff training week is to exchange ideas and to have fruitful discussions with colleagues from all over Europe. The programme will give the opportunity to discuss mainly about issues related to the field of internationalization and other questions related to other university services.

Dział Współpracy Międzynarodowej PWSTE w Jarosławiu informuje o możliwości wyjazdu na hiszpański Uniwersytet w La Coruña w ramach Programu Erasmus+. III tydzień szkoleniowy dedykowany dla pracowników administracji odbędzie się w dniach od 2 do 6 maja 2016 r. Celem wyjazdu jest wymiana pomysłów i doświadczeń z przedstawicielami innych uczelni europejskich. Program spotkania daje możliwość omówienia kwestii skoncentrowanych na internacjonalizacji szkolnictwa wyższego oraz wymiany doświadczeń związanych z innymi usługami świadczonymi przez uczelnie.

Termin aplikowania mija z dniem 4 marca 2016 r. - Deadline: 4th March 2016

Szczegóły - Further information can be also found at: http://www.udc.gal/ori/ErasmusStaffWeek

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Kierownikiem Działu Współpracy Międzynarodowej
(mgr Magdalena Bojarska, tel. 16 624 46 32, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).