foto-miniatura

Przygotowanie kampusu PWSTE do akcji na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach

poprzez umieszczenie kartonów z plakatami promującymi inicjatywę wspierającą zwierzaki.

Zbieramy do nich karmę mokrą i suchą – z naciskiem na mokrą dla psów i kotów, zabawki oraz smycze i obroże, jak również żwirek dla kotów, które pozwolą podopiecznym schroniska przetrwać zimę.

Kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej i Rzecznik Prasowy Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu, mgr Magdalena Bojarska i zagraniczni studenci przebywający w naszej Uczelni w ramach programu Erasmus+ organizują charytatywną akcję na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach, która potrwa do 31 marca 2023 r. na terenie kampusu PWSTE, Delikatesów Piotruś Pan, sklepów SPOŁEM i E.Leclerc w Jarosławiu.

NIE CZEKAJ! NIE ZWLEKAJ! OKAŻ SERCE JUŻ DZIŚ!