pracodawca jutra

Do 3 października 2016 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach konkursu Pracodawca Jutra 2016. Konkurs adresowany jest do przedsiębiorców prowadzących działalność i mających siedzibę na terenie RP, mogących pochwalić się najbardziej przemyślanymi działaniami edukacyjnymi, których adresatem są uczniowie, studenci lub absolwenci.

Zgodnie z informacjami organizatorów w ramach konkursu Pracodawca Jutra 2016 przyznane zostaną następujące nagrody:
  • nagrody główne - certyfikat i statuetkę Pracodawca Jutra 2016 oraz  prawo posługiwania się logotypem Pracodawca Jutra 2016 na materiałach reklamowych i wizerunkowych;
  • wyróżnienia - certyfikat Dobra praktyka konkursu Pracodawca Jutra 2016 prawo posługiwania się (w odniesieniu do wyróżnionego przedsięwzięcia) tytułem Dobra praktyka konkursu Pracodawca Jutra 2016 na materiałach reklamowych i wizerunkowych.

CZYTAJ WIĘCEJ!!!