Back to Top

Aktualności

Stypendia na studia w Turcji

Opublikowano: wtorek, 24, styczeń 2017 14:27 Magda BojarskaDrukujE-mail

turcja

Do 17 lutego 2017 r. trwa nabór na stypendia na studia magisterskie oraz studia doktoranckie na uczelniach w Turcji. Konkurs adresowany jest do kandydatów z całego świata. Przy ocenie wniosków pod uwagę będzie brane spełnianie wymogów merytorycznych oraz osiągnięcia akademickie i społeczne.

Czytaj więcej: Stypendia na studia w Turcji

Three Minute Thesis® - Poznań

Opublikowano: środa, 18, styczeń 2017 11:31 Magda BojarskaDrukujE-mail

3MT plakat nowy

Do 29 stycznia 2017 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach konkursu Three Minute Thesis®. Przedmiotem Konkursu 3MT® jest wyłonienie najlepszej trzyminutowej prezentacji ustnej na temat prowadzonej w ramach doktoratu pracy naukowej i jej znaczenia dla społeczeństwa, wygłoszonej przed publicznością i Jury w trakcie trwania Konkursu 3MT®.

SZCZEGÓŁY ! ! !

Fundusz im. Iwony Winiarskiej-Feleszko dla przyszłych studentów

Opublikowano: środa, 18, styczeń 2017 11:26 Magda BojarskaDrukujE-mail

batorego

Do 1 marca 2017 r. można składać wnioski w ramach konkursu na stypendia z Funduszu im. Iwony Winiarskiej-Feleszko. Konkurs adresowany jest do osób pochodzących z niezamożnych środowisk mniejszych miast i małych miejscowości, które w 2017 r. chcą rozpocząć naukę na I rok studiów dziennych w państwowych uczelniach warszawskich. Wysokość miesięcznego stypendium - od września do czerwca - wynosi 700 zł.

CZYTAJ WIĘCEJ ! ! !

Fundusz „Rozwiń Skrzydła" im. J. i J. Putka dla przyszłych studentów

Opublikowano: wtorek, 17, styczeń 2017 07:55 Magda BojarskaDrukujE-mail

batorego

 

Do 1 czerwca 2017 r. można składać wnioski w ramach konkursu Funduszu „Rozwiń Skrzydła" im. J. i J. Putka na stypendia dla przyszłych studentów. Konkurs adresowany jest do młodych ludzi z niezamożnych rodzin, zamierzających studiować w polskich uczelniach państwowych na dziennych studiach licencjackich lub jednolitych magisterskich. Wysokość miesięcznego stypendium - od września do czerwca - wynosi 630 zł.

W regulaminie konkursu przewidziano także możliwość otrzymania tzw. stypendium rekrutacyjnego. Może być ono przeznaczone na wydatki związane z kosztami rekrutacji na studia - opłata rekrutacyjna, dojazd na uczelnię, nocleg. Wysokość dodatkowego stypendium wynosi 600 zł.

’Oréal Brandstorm 2017

Opublikowano: wtorek, 17, styczeń 2017 07:54 Magda BojarskaDrukujE-mail

brandstorm

Studenci z Polski mogą zgłaszać się do międzynarodowego konkursu: L’Oréal Brandstorm 2017. W jego 25. edycji udział mogą wziąć również przyszli inżynierowie. Zwycięzcy po raz pierwszy będą mogli też w pełni zrealizować swoje pomysły.

KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!!

Czwarta edycja Tygodnia Szkoleniowego dla kadry akademickiej w Uniwersytecie Zachodnim Timisoara

Opublikowano: piątek, 13, styczeń 2017 07:05 Magda BojarskaDrukujE-mail

Uniwersytet Zachodni Timișoara/Universitatea de Vest din Timişoara/West University of Timișoara ma przyjemność ogłosić czwartą edycję tygodnia szkoleniowego dla kadry w terminie: od 24 do 28 kwietnia 2017 r.

Universitatea de Vest din Timisoara (UVT) jest głównym centrum edukacyjnym i badawczym zachodniej Rumunii. Stanowi wszechstronny uniwersytet sprzyjający interdyscyplinarności, składa się na niego 11 wydziałów z poszczególnymi działami, jak również Zakład Doskonalenia Nauczycieli. Wydziały funkcjonujące w ramach UVT to: Sztuka i Wzornictwo; Chemia, Biologia, Geografia; Ekonomia i Zarządzanie; Prawo i Nauki Administracyjne; Literatura, Historia i Teologia; Matematyka i Informatyka; Muzyka; Wychowanie Fizyczne i Sport; Fizyka; Nauki Polityczne, Filozofia i Nauki o Komunikacji; Socjologia i Psychologia.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich partnerów zainteresowanych poznaniem rumuńskiej uczelni, jak również odkrywaniem wyzwań i możliwości programu Erasmus+ i innych procesów internacjonalizacji w dziedzinie szkolnictwa wyższego zarówno w Europie, jak i na świecie.

Czytaj więcej: Czwarta edycja Tygodnia Szkoleniowego dla kadry akademickiej w Uniwersytecie Zachodnim Timisoara

Strona 1 z 21