Wawryszczuk

Jestem bardzo zadowolona z odbytych praktyk w ramach programu Erasmus+ w Hotelu Mitsis Rodos Maris Resort&Spa na wyspie Rhodos. Jeżeli chodzi o pracę to była męcząca w szczycie sezonu z powodu wysokiej temperatury, dużego obłożenia w hotelu, ale ogólnie mówiąc można było sobie z tym poradzić i się przyzwyczaić. Czas wolny który pozostawał po pracy wykorzystywaliśmy na plażę, aquapark lub zwiedzanie pięknych zakątków wyspy. Nocleg i wyżywienie były dobre. Ogólnie wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, w razie jakichkolwiek problemów mogliśmy kontaktować się z opiekunem studentów, który rozwiązywał zaistniałe problemy i zawsze służył pomocą. Wakacje spędzone w tak przepięknym miejscu zagwarantowały mi niezapomniane chwile, do których często wracam. Obecnie odczuwam brak słońca, morza, muzyki i ludzi, których tam poznałam. Praktyki w Grecji to niezwykłe doświadczenie.

Ten wyjazd spełnił moje oczekiwania w 100%: podszkoliłam angielski, zwiedziłam piękne miejsca, zawarłam nowe znajomości, zyskałam cenne doświadczenie. Gdybym miała jeszcze możliwość wyjazdu na praktykę na pewno bez zastanowienia skorzystałabym z tego projektu. Polecam praktyki w Grecji bo naprawdę warto tam pojechać!

Pozdrawiam,

Wioletta Wawryszczuk