Do 31 października 2016 r. można przesyłać zgłoszenia na konkurs na najlepsze prace magisterskie z edukacji ekologicznej i ochrony środowiska, którego organizatorem jest Małopolska Fundacja Stypendialna Sapere Auso. Konkurs adresowany jest do studentów z województwa małopolskiego, którzy są autorami prac magisterskich, w których poruszane są wymienione zagadnienia naukowe. Zgodnie z regulaminem konkursu, zgłaszać można prace magisterskie, które zostały obronione od 1 stycznia 2016 roku do 30 września 2016 roku. Prace muszą być przygotowane przez studentów szkół wyższych z województwa małopolskiego lub studentów innych szkół wyższych, o ile są na stałe zameldowani na terenie województwa małopolskiego. Zgłaszane prace muszą być obronione na ocenę co najmniej dobrą. W sytuacji, gdy praca była napisana w innym języku niż język polski, należy dostarczyć jej tłumaczenie.

Dla autorów najlepszych prac organizatorzy konkursu przygotowali następujące nagrody finansowe:

• I nagroda - 5 000 zł;
  • II nagroda - 3 000 zł;
  • III nagroda - 2 000 zł.

CZYTAJ WIĘCEJ - KLIKNIJ!