koncept

Do 20 listopada 2016 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach konkursu akademickiego magazynu akademickiego "Koncept". Do konkursu należy zgłaszać artykuły napisane na temat "Jakie wyzwania edukacyjne czekają mnie w nowym roku akademickim". Na autorów najlepszych prac organizatorzy przygotowali nagrody rzeczowe. Źródło!

Zgodnie z regulaminem konkursu uczestnikami mogą być osoby, które spełniają następujące warunki:
  • są zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,
  • w momencie rozpoczęcia konkursu miały ukończone 18 lat,
  • są studentami lub absolwentami uczelni wyższych w Polsce.
Autor najlepszego artykułu otrzyma  tablet iPad mini 4, WI-FI, 32GB. Poza główną nagrodą, dla 3 pozostałych wyróżnionych autorów prac, nagrodami będą karty podarunkowe PKN OREN o wartościach 1 000 zł, 700 zł i 500 zł.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.