algoos

Propozycja ALGOOS STUDY WORK&TRAVEL skierowana jest głównie dla osób uczących się na kierunku turystyka i rekreacja, ponieważ dla nich przygotowano płatne praktyki oraz staże zagraniczne. Hotele, które reprezentuje Algoos znajdują się na greckich wyspach (Rodos, Kos, Korfu, Kreta, Zakyntos, Mykonos i wiele innych) oraz na Cyprze (Agia Napa, Protaras, Limassol, Paphos). Oferują one studentom oraz absolwentom możliwość doskonalenia swojej teoretycznej wiedzy. Studenci otrzymują w tych placówkach darmowe zakwaterowanie, wyżywienie (3x dziennie) oraz wynagrodzenie od 400-700 euro miesięcznie w zależności od terminu wyjazdu oraz ich wcześniejszego doświadczenia. Mogą również skorzystać z dofinansowania z programu Erasmus+, do czego gorąco zachęcamy.

Studenci pozostałych kierunków, również mogą zgłaszać się do opisanych programów praktyk zagranicznych. Algoos oferuje praktyki biurowe w dziedzinach takich, jak: zarządzanie, ekonomia, administracja, medycyna, etc. Wówczas studenci zachęcani są do obowiązkowej aplikacji o program Erasmus+, gdyż ww. miejsca nie oferują wynagrodzenia.

Po szczegóły zapraszamy do Działu Współpracy Międzynarodowej oraz na stronę internetową, na której mogą Państwo znaleźć te i wiele innych programów nie tylko w Europie, ale i na świecie: www.algoos.com

CYPR

ERASMUS OPPORTUNITY FOR HOTELS POSTER ALGOOS