Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Back to Top

Stypendyści Erasmus+

KLAUDIA ROZUM - WRAŻENIA Z ABSOLWENCKICH PRAKTYK ZAGRANICZNYCH!

Drukuj Drukuj E-mail E-mail
foto-miniatura

Zachęcając wszystkich studentów i absolwentów naszej Uczelni do wzięcia udziału w programie ERASMUS+ i wyjazdu na zagraniczne praktyki - prezentujemy wrażenia opisane przez naszą absolwentkę Klaudię Rozum, która 3-krotnie wyjeżdżała za granicę. Za każdym razem miała możliwość poznania specyfiki innego kraju – zwiedziła Cypr, Hiszpanię i Grecję, zdobywając doświadczenie zawodowe przydatne w przyszłej pracy!

Erasmus+ oferuje studentom PWSTE wyjazd na praktykę do zagranicznej instytucji.

Szczegółowych informacji udziela mgr Magdalena Bojarska, Kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej i Koordynator Instytucjonalny Programu Erasmus+ (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 660 508 412).

NIE ZWLEKAJ! NIE CZEKAJ! DAJ SUSA I SKOCZ NA ERASMUS PLUSA!

„Cześć, nazywam się Klaudia Rozum i jestem absolwentką PWSTE w Jarosławiu. Brałam udział  w programie Erasmus+ trzykrotnie.  Pierwszy wyjazd był na Cypr, kolejny Hiszpania (Kartagena) a ostatni to Grecja (Zakynthos). W każdym z tych miejsc odbywałam praktyki studenckie. Na Cyprze pracowałam jako kelnerka w restauracji. W Hiszpanii odbywałam praktyki na Polytechnic University of Cartagena, w biurze międzynarodowym. Ostatnim moim wyjazdem, jako absolwentki, była Grecja, gdzie pracowałam w roli hostessy. Ogólnie jestem zadowolona ze wszystkich wyjazdów ze względu na zdobyte doświadczenia w różnych branżach, bliższe poznanie odwiedzonych krajów, ich kultur, ludzi z różnych zakątków świata. Cenię sobie bardzo nabyte umiejętności posługiwania się innymi językami, szczególnie językiem angielskim oraz hiszpańskim. Chciałabym podziękować pani Magdalenie Bojarskiej za  zmotywowanie mnie do każdego z wyjazdów oraz stworzenie możliwości wyjazdu do Hiszpanii, którą preferowałam. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić, że najciekawszym wyjazdem był wyjazd właśnie do Kartageny. Myślę, że rodzaj wykonywanej pracy, połączony z kierunkiem, który studiowałam, jak również atmosfera wynikająca ze stylu życia Hiszpanów miały wpływ na to, że zaliczam ten wyjazd do najbardziej udanych”.

 

Erasmus+ na Litwie ! ! !

Drukuj Drukuj E-mail E-mail
foto-miniatura

Rostyslav Mykhalevskyi student zarządzania na poziomie magisterskim w PWSTE w Jarosławiu spędził semestr letni 2021/22 studiując w ramach programu Erasmus+ na Lithuania Business University of Applied Sciences na Litwie. Poniżej krótkie wrażenia z pobytu:

„Chcę podzielić się moim Erasmusowym pobytem. Studiowałem w Kłajpedzie, największym mieście portowym na Litwie. Miasto jest podobne do Lwowa, gdzie się urodziłem i mieszkałem przez większość życia. Miasto i uczelnia, w której studiowałem, są bardzo nowoczesne, droga jest starannie wybrukowana kostką brukową i malowniczymi historycznymi domami. Program studiów był na najwyższym poziomie, poznałem studentów z różnych krajów. Poprawiłem swój angielski w praktyce, komunikując się ze studentami i wykładowcami. Nie było też problemu z komunikacją z okolicznymi mieszkańcami, którzy mówią biegle po angielsku. Miasto obmywane jest przez Bałtyk, którego plaże są bardzo czyste i zadbane, lecz niestety nie udało mi się popływać z powodu niskiej temperatury wody. Ogólnie jestem zadowolony z programu Erasmus, pomaga poznawać nowe kraje, ludzi i ich kulturę. Kłajpeda to bardzo przytulne i spokojne miasto, które swoim pięknem zachęca turystów. Zachęcam do odwiedzenia Kłajpedy, jeśli nie straszny umiarkowany klimat i czasami wietrzna pogoda”.

Linkejimai, Rostyslav.

Zagraniczne praktyki w Grecji z Erasmusem+

Drukuj Drukuj E-mail E-mail
foto-miniatura

Solomiia Yurchyk i Tetiana Kopytko, studentki kosmetologii PWSTE w Jarosławiu skorzystały z wyjazdu na kilkumiesięczny staż zagraniczny, odbywając praktyki w Grecji uznane przez naszą Uczelnię, jako obowiązkowa praktyka zawodowa, będąca częścią programu studiów. Wcześniej studiowały na Cyprze w ramach programu Erasmus+.


Zagraniczne praktyki zawodowe stwarzają niepowtarzalną szansę na zapoczątkowanie kariery. Podczas wyjazdu studenci nabywają kompetencje potrzebne w przyszłej pracy zawodowej, stając się poszukiwanymi pracownikami na rynku pracy polskim i międzynarodowym. Wyjazdy w ramach programu Erasmus+ umożliwiają studentom nabycie umiejętności i doświadczenia życiowego i zawodowego, ucząc ich radzenia sobie w nowych warunkach, eliminacji stresu oraz przełamania bariery językowej. Uczestnicy programu Erasmus+ zwalczają własne słabości oraz rozwijają umiejętności interpersonalne i komunikacyjne w międzynarodowej grupie rówieśniczej.

Studentka kosmetologii zrealizowała praktyki zagraniczne z Erasmusem+ w Grecji

Drukuj Drukuj E-mail E-mail
foto-miniatura

Agnieszka Socha, studentka kosmetologii PWSTE w Jarosławiu zrealizowała praktyki zagraniczne w Grecji uznane przez naszą Uczelnię, jako obowiązkowy staż zawodowy, będący częścią programu studiów – oczywiście dzięki programowi Erasmus+.

Zagraniczne praktyki zawodowe stwarzają niepowtarzalną szansę na zapoczątkowanie kariery. Podczas wyjazdu studenci nabywają kompetencje potrzebne w przyszłej pracy zawodowej, stając się poszukiwanymi pracownikami na rynku pracy polskim i międzynarodowym. Wyjazdy w ramach programu Erasmus+ umożliwiają studentom nabycie umiejętności i doświadczenia życiowego i zawodowego, ucząc ich radzenia sobie w nowych warunkach, eliminacji stresu oraz przełamania bariery językowej. Uczestnicy programu Erasmus+ zwalczają własne słabości oraz rozwijają umiejętności interpersonalne i komunikacyjne w międzynarodowej grupie rówieśniczej.

Matka i córka na studiach w ramach programu Erasmus+

Drukuj Drukuj E-mail E-mail
foto-miniatura

Wyjątkowa przygoda matki i córki – studentek PWSTE w Jarosławiu. Vladyslava Fedorova, studentka filologii angielskiej i Oksana Fedorova, studiująca hotelarstwo i animację czasu wolnego – obie zdecydowały się wziąć udział w programie Erasmus+ i obie wyjechały na studia w roku akademickim 2021/2022 do Portugalii. Vladyslava podjęła studia w drugim semestrze na University of Aveiro, podczas gdy jej mama Oksana studiowała przez dwa semestry: zimowy i letni w IESF - Instituto de Estudos Superiores de Fafe. Erasmus+ to niezapomniane podróże, poznawanie innej kultury i zawieranie nowych międzynarodowych znajomości, a także praktyczne codzienne ćwiczenie języków obcych i zdobywanie doświadczeń zawodowych, jak również nauka w partnerskiej instytucji.

Wspaniale zorganizowane wyjazdy na studia. Zakończone zaliczeniami wszystkich przedmiotów na bardzo wysokim poziomie – JESTEM DUMNA Z TAKICH STUDENTEK.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że obecnie obydwie odbywają zagraniczne praktyki zawodowe w Grecji, które oczywiście zostaną uznane przez naszą Uczelnię jako praktyka obowiązkowa.

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu i dobrej woli oraz staranności i pozytywnym nastawieniu wszystkich zaangażowanych stron – UDAŁO NAM SIĘ ŚWIETNIE ZAPLANOWAĆ I ZORGANIZOWAĆ zarówno wyjazdy na studia, jak i na praktyki z Erasmusem+.

Prezentujemy ich wspólne zdjęcia oraz Wydział Języków, Literatury i Kultury na Uniwersytecie w Aveiro, gdzie studiowała Vlada.

Poniżej relacja Oksany Fedorovej:

Dzień dobry, mam na imię Oksana Fedorova, jestem studentką hotelarstwa i animacji czasu wolnego w PWSTE w Jarosławiu. W październiku 2021 roku wyjechałam na mojego pierwszego Erasmusa do Portugalii i zostałam tu na kolejny semestr. 

Dzięki studiom w Portugalii poznałam ludzi z różnych krajów, z którymi wspólnie spędzałam czas i dzieliłam się tradycjami, gotowałam posiłki i pomagaliśmy sobie w nauce. Zakochałam się też w kulturze Portugalii, która jest krajem na skraju Europy o wyjątkowej przyrodzie i otwartych ludziach, zawsze chętnie służących pomocą. Uczelnia jest też zawsze gotowa wspierać studentów i dawać nową wiedzę.

Szczególne podziękowania dla Magdaleny Bojarskiej bez której ta wymiana studencka nie miałaby miejsca. Pani Magda zawsze była na czas, pomagała w załatwianiu dokumentów i wspierała w odpowiednim momencie.

Erasmus to niezapomniane przeżycie, którego każdy student powinien spróbować!

 

Turkish and Ukrainian scientists in PWSTE in Jaroslaw ! ! !

Drukuj Drukuj E-mail E-mail
foto-miniatura

On November 14-18, 2022 we hosted 2 scientists from the Turkish and Ukrainian partner institutions. Asst. Prof. Adem Polat, PhD from the Department of Electronics Engineering of the Çanakkale Onsekiz Mart University in Turkiye and Oksana Krayevska, PhD who is Erasmus+ Institutional Coordinator of the Ivan Franko National University of Lviv in Ukraine visited PWSTE in Jaroslaw.

They were hosted by Magdalena Bojarska, MSc - the Head of International Cooperation Department and Erasmus+ Institutional Coordinator of the Bronislaw Markiewicz State University of Technology and Economics in Jaroslaw.

As we learned from our Turkish guest “Çanakkale is the most beautiful city of Turkey with its Bosphorus, History, Troy legend, natural beauties, beaches, coves, and the feature of bringing together the Asian and European continents”.

We enriched the teaching and training mobilities within the Erasmus+ Programme with a very exciting presentations for foreign students staying at our university also under the Erasmus+ Program.

It was an amazing experience for all of us - thank you Oksana and Adem! ! !

Michał Kusiewicz na praktykach zagranicznych w hotelu na greckiej wyspie Kos z Erasmusem+

Drukuj Drukuj E-mail E-mail
foto-miniatura

Michał Kusiewicz na praktykach zagranicznych w hotelu na greckiej wyspie Kos z Erasmusem+

Wakacje są wspaniałym okresem dla studentów, którzy korzystając z programu Erasmus+ mogą wziąć udział w zagranicznych praktykach. Dział Współpracy Międzynarodowej PWSTE w tym roku wysłał wiele osób za granicę zarówno w celu studiowania, jak i odbycia praktyk zagranicznych. Poniżej prezentujemy króciutką relację z pobytu naszego studenta:

"Cześć, nazywam się Michał Kusiewicz, jestem studentem finansów i rachunkowości w PWSTE w Jarosławiu. Obecnie odbywam praktykę w hotelu na greckiej wyspie Kos. Pracuję jako General Staff. Podejmuję się różnorakich prac, począwszy od bycia barmanem, room service czy wykonywaniem prac porządkowych. Dzięki temu praca nie jest monotonna. Pozdrawiam".

Studia w Czechach z Erasmusem+

Drukuj Drukuj E-mail E-mail
foto-miniatura

W semestrze zimowym roku akademickiego 2022/23 studenci PWSTE z Jarosławia przebywają na studiach zagranicznych w ramach programu Erasmus+ w Portugalii, we Włoszech i na Litwie.


Aleksandra Kusiak - studentka IV rok pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej PWSTE w Jarosławiu spędza semestr zimowy 2022/23 w Czechach na Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem.

To już drugi wyjazd na studia Oli. Wcześniej w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/22 na swojego Erasmusa wybrała Portugalię, studiując na INSTITUTO POLITECNICO DO PORTO - School of Education of Porto.

Oferta skierowana jest do studentów, którzy ukończyli I rok studiów I stopnia oraz osiągnęli dobre wyniki w nauce i znają języki obce lub pragną polepszyć swoje umiejętności.

Dzięki programowi mają oni szansę na realizację części studiów w jednej z zagranicznych uczelni partnerskich: z Niemiec, Portugalii, Hiszpanii, Czech, Słowacji, Rumunii, Francji, Litwy, Łotwy, Chorwacji i Włoch, z którymi PWSTE podpisała umowy o współpracy.

Erasmus+ oferuje studentom PWSTE dwa rodzaje wyjazdów:
• na studia do zagranicznej uczelni
• na praktykę do zagranicznej instytucji

Mobilność pomaga złamać rutynę dotychczasowego studiowania i mobilizuje do aktywności, natomiast podróżowanie zmienia perspektywę postrzegania otaczającego nas świata i umożliwia lepsze poznanie samego siebie. Rozwijane są zdolności adaptacyjne – można poznać inne kultury i zawrzeć nowe znajomości z całego świata. Zagraniczne studia wzmacniają wartość dyplomu, z kolei uzyskane za granicą doświadczenie stanowczo zwiększa szanse na zatrudnienie.

Poniżej prezentujemy komentarz z pobytu:

„Erasmus+ jest wspaniałą przygodą, z której postanowiłam skorzystać po raz drugi. Tym razem mój wybór padł na Czechy – piękny kraj, który od początku zachwycił mnie swoją przyrodą. Dzięki programowi Erasmus+ poznaję wiele ludzi z różnych zakątków świata, tradycje danych krajów, kuchnię. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę brać udział w tak niesamowitej przygodzie!”
Aleksandra Kusiak


 

Studia z Erasmusem+ we Włoszech – Mariia Sadova – II semestr roku akademickiego 2021/2022

Drukuj Drukuj E-mail E-mail
foto-miniatura

Wyjątkowo zdolna i pracowita studentka filologii angielskiej z PWSTE w Jarosławiu, Mariia Sadova spędziła semestr letni roku akademickiego 2021/2022 we Włoszech, studiując w ramach programu Erasmus+ na University of Trento. Marysia zna już bardzo dobrze program Erasmus+, gdyż wcześniej uczestniczyła w letnich praktykach zagranicznych, korzystając z jego możliwości, zdobywała doświadczenie zawodowe we wspaniałym greckim kurorcie.

Dział Współpracy Międzynarodowej PWSTE w Jarosławiu wysyła studentów na zagraniczne studia do krajów Unii Europejskiej, gdyż korzyści z pobytu w uczelni partnerskiej są ogromne. Wyjazdowi towarzyszy zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności ułatwiających późniejsze zaistnienie na rynku pracy oraz realizację planów zawodowych. Studia międzynarodowe zwiększają umiejętności komunikacyjne, gdyż studenci będą musieli stawić czoła nowym sytuacjom, ucząc się, jak sobie z nimi radzić i komunikować się z innymi, aby osiągnąć satysfakcjonujące ich rozwiązania.

Poniżej prezentujemy komentarz z pobytu:

„Witam, wszystkich! Mam na imię Mariia Sadova i studiuję na II roku filologii angielskiej w PWSTE w Jarosławiu. Właśnie wróciłam ze studiów zagranicznych we Włoszech w Trento. Był to piękny semestr wiosenny spędzony w innym kraju, gdzie zdobywałam nowe doświadczenia i nowych przyjaciół. Za wszelką pomoc i wsparcie chciałabym podziękować Działowi Współpracy Międzynarodowej, a w szczególności Pani Magdalenie Bojarskiej. Pozdrawiam!

 

Wojciech Drelich i praktyki zagraniczne w Holandii zrealizowane przez studenta informatyki w 2022 roku

Drukuj Drukuj E-mail E-mail
foto-miniatura
Student informatyki – Wojciech Drelich wyjechał na ponad 3 miesięczne praktyki zagraniczne do Holandii, gdzie w ramach programu Erasmus+ odbył zagraniczny staż w firmie – realizując przy tym szkolenie związane z wykonywaną w przyszłości pracą.
W wakacyjnych miesiącach wysyłamy studentów na zagraniczne praktyki do krajów Unii Europejskiej, uważając, że korzyści z odbycia szkolenia za granicą są bardzo cenne. Przede wszystkim taki staż może zostać uznany przez Uczelnię wysyłającą jako obowiązkowy, czyli określony programem studiów, który każdy student musi odbyć – tak było w przypadku Wojtka. Ponadto towarzyszy mu zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności ułatwiających zaistnienie na rynku pracy oraz realizację planów zawodowych. Praktyka międzynarodowa zwiększa umiejętności komunikacyjne, gdyż studenci będą musieli stawić czoła niecodziennym sytuacjom, ucząc się, jak sobie z nimi radzić i komunikować się z innymi, aby osiągnąć satysfakcjonujące rozwiązania.
Wojtek Drelich jest studentem informatyki w PWSTE w Jarosławiu, który korzystał wcześniej z możliwości programu Erasmus+ i semestr zimowy roku akademickiego 2021/2022 spędził na rumuńskim West University of Timisoara.
Za realizację wyjazdu odpowiada mgr Magdalena Bojarska, Kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej i Instytucjonalny Koordynator Programu Erasmus+ w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu.
Kilka słów stypendysty:
„Cześć, jestem Wojtek. Brałem udział w praktyce Erasmus+ w Holandii. To już mój kolejny wyjazd. Pobyt był przyjemny, lecz krótki. Mogłem zwiedzić wiele miejsc i trafić na kermis (obwoźny park rozrywki np. podczas dni miasta). Wszystko to zawdzięczam Pani Magdzie”.

NIE CZEKAJ! NIE ZWLEKAJ! DAJ SUSA I SKOCZ NA ERASMUS PLUSA!

Bilateralna współpraca pomiędzy PWSTE w Jarosławiu i Narodowym Uniwersytetem im. Ivana Franko we Lwowie na Ukrainie

Drukuj Drukuj E-mail E-mail
foto-miniatura

W dniach 18-22 lipca 2022 r. na zaproszenie JM Rektora PWSTE w Jarosławiu, prof. ucz. dra hab. Krzysztofa Rejmana odpowiedziała dr Ivanna Myshchyshyn z Działu Współpracy Międzynarodowej Lwowskiego Narodowego Uniwersytetu im. Iwana Franko na Ukrainie, wieloletniego partnera jarosławskiej Uczelni. Za organizację pobytu odpowiedzialna była mgr Magdalena Bojarska, kierująca Działem Współpracy Międzynarodowej.

Gość skorzystał z programu Erasmus+ rozszerzającego zakres dotychczasowych działań o kraje spoza Unii Europejskiej w rozumieniu mobilności edukacyjnej studentów i pracowników uczelni wynikającej ze współpracy PWSTE w Jarosławiu z krajami partnerskimi. Dzięki podpisanej umowie o wymianie w ramach programu Erasmus+ także kadra naukowo-dydaktyczna oraz pracownicy administracyjni PWSTE w Jarosławiu mają możliwość wyjazdu do jednej z naszych uczelni partnerskich w celu odbycia szkolenia podnoszącego kwalifikacje zawodowe nie tylko do państw Unii Europejskiej.

Wśród priorytetowych założeń wizyty wymienić należy stworzenie szansy na poprawę umiejętności poprzez możliwości wymiany doświadczeń uczelni partnerskich.
Za główną korzyść przyjazdu uznajemy doskonalenie kwalifikacji potrzebnych w codziennej pracy, połączone z wymianą dobrych praktyk, jak również poszerzaniem wiedzy w zakresie szeroko rozumianej internacjonalizacji instytucji szkolnictwa wyższego.
Na zakończenie pobytu w imieniu JM Rektora PWSTE, prof. ucz. dr. hab. Krzysztofa Rejmana wręczony został dyplom poświadczający udział w kilkudniowym programie szkoleniowym.

Vladyslava Fedorova – FILMIK Z WRAŻENIAMI Z POBYTU ! ! !

Drukuj Drukuj E-mail E-mail

Vladyslava Fedorova – świetna studentka filologii angielskiej z PWSTE w Jarosławiu wspaniale zrozumiała fenomen wyjazdów zagranicznych. Ma za sobą już 2 przygody związane z Erasmusem+: studiowała w Portugalii na University of Aveiro oraz skorzystała z wakacyjnych praktyk w Grecji, a w niedalekiej przyszłości planuje kolejny wyjazd – tym razem znowu na studia ! ! ! Powodzenia – TAK TRZYMAJ VLADA😊


Poniżej wrażenia z wyjazdów:

„Jestem bardzo wdzięczna Działowi Współpracy Międzynarodowej PWSTE w Jarosławiu, reprezentowanemu przez Panią Magdalenę Bojarską za możliwość wzięcia udziału w praktykach w Grecji z programem Erasmus+. To jest fajne doświadczenie, które pomaga poćwiczyć język angielski, poznać wiele nowych ludzi i zobaczyć świat. Pani Magdalena zawsze wspierała mnie w trudnych sytuacjach przed i podczas praktyk za granicą.
Nie zaprzepaść swojej szansy i jeśli tylko możesz to wykorzystaj możliwości oferowane przez program Erasmus+!”.

https://www.facebook.com/100057098245094/videos/1095271201132056 <---------------- FILMIK Z WRAŻENIAMI Z POBYTU ! ! !

 

Studia na Cyprze z Erasmusem+

Drukuj Drukuj E-mail E-mail
foto-miniatura

Studentki II roku kosmetologii w PWSTE w Jarosławiu: Solomiia Yurchyk i Tetiana Kopytko spędziły semestr letni roku akademickiego 2021/2022 na Cyprze, studiując w ramach programu Erasmus+ w THE LIMASSOL COLLEGE.

Poniżej prezentujemy relację z pobytu opisaną przez Solomiię:

Cześć wszystkim !

Nazywam się Solomiia Yurchyk, studiuję w PWSTE w Jarosławiu na 2 roku kierunek kosmetologia. Miałam okazję uczestniczyć w programie Erasmus+ i spędzić letni semestr 2021/22 studiując razem z Tetianą Kopytko w „The Limassol College” na Cyprze. To nasz pierwszy wyjazd na studia za granicę. Oczywiście na początku podejmując decyzję: brać udział - czy nie - wahałyśmy się ale z pewnością mogę powiedzieć, że bardzo cieszymy się, że wzięłyśmy udział w programie Erasmus+. I moim zdaniem to była jedna z najlepszych przygód w moim życiu. Spędzając czas poznałyśmy cypryjską kulturę, tradycję oraz tradycyjne potrawy, spotkałyśmy wiele nowych ludzi. W czasie naszego pobytu udało się nam pozwiedzać Cypr i jego największe miasta takie, jak: Paphos, Larnaka, Nicosia, Limassol, czy Ayia Napa. Podsumowując to wszystko chcę powiedzieć, że warto brać udział w programie Erasmus+. Zdecydowanie mogę stwierdzić, że to jest jedno z najlepszych moich doświadczeń w życiu. Po powrocie mam wielki bagaż przyjemnych emocji ze sobą i zawsze będę ciepło wspominać swój wyjazd na Cypr. I jeszcze raz chcę zachęcić wszystkich do wzięcia udziału w programie Erasmus+ bo to naprawdę warto. Daje on możliwość spędzenia czasu za granicą, a także podróżowania. Umożliwia polepszenie znajomości języka angielskiego i poznania mnóstwa nowych osób. Także jeszcze raz bardzo chcę podziękować Pani Magdalenie Bojarskiej za jej pomoc i wsparcie przed i w trakcie naszego wyjazdu. Na pewno wiem, że jakby nie Pani Magdalena to by się nic nie udało. Więc raz jeszcze zachęcam do wzięcia udziału w programie Erasmus+. Na pewno to będzie jedno z najlepszych doświadczeń w waszym życiu.

Strona 1 z 12