foto-miniatura

Prezentujemy fotorelację z przebiegu praktyk zagranicznych na University of Oradea w Rumunii w ramach programu Erasmus+ przesłaną przez studenta III roku, Dawida Brodę.
W pierwszej połowie lipca br. dwudziestoosobowa grupa studentów geodezji i kartografii wspólnie z kadrą akademicką wyjechała do partnerskiej uczelni rumuńskiej University of Oradea, korzystając ze wsparcia programu Erasmus+.

Celem wyjazdu w ramach programu Erasmus+ była praktyka zawodowa, podczas której studenci zdobywali wiedzę i nabywali praktyczne umiejętności.

Wyjazd zorganizowany został przez Dział Współpracy Międzynarodowej PANS w Jarosławiu we współpracy z Wydziałem Inżynierii Technicznej.

Zapraszamy studentów wszystkich kierunków do skorzystania z możliwości realizacji zagranicznych praktyk w ramach programu ERASMUS+.