Do 4 lipca 2016 r. trwa nabór wniosków w ramach konkursu pn. Kreacje z Natury. Celem konkursu jest przygotowanie projektu na temat: Deska Przyszłości (w rozwinięciu Deska Drewniana, Barlinecka, Przyszłości). Koncept ma być ideą, myślą, wyobrażeniem produktu obecnego w naszym życiu za 10-15 a może i nawet 20 lat. Pula nagród w konkursie wynosi 17 000 zł.

Zgodnie z regulaminem w konkursie mogą brać udział:

• architekci, projektanci wnętrz posiadający własne biura architektoniczne/projektowe, a także zatrudnieni w nich;
  • studenci uczelni państwowych oraz szkół prywatnych i kursów kształcących w kierunkach związanych z tematyką konkursu;
  • absolwenci uczelni państwowych oraz szkół prywatnych i kursów kształcących w kierunkach związanych z tematyką konkursu.

CZYTAJ WIĘCEJ - KLIKNIJ!