matematyka w obiektywie

Do 31 października 2016 r. można przesyłać zgłoszenia do konkursu fotograficznego pn. Matematyka w obiektywie. Jak informują organizatorzy konkursu, jego celem jest zainteresowanie jak największej grupy osób różnymi obliczami matematyki. Konkurs jest skierowany do osób, które potrafią spojrzeć na Królową Nauk oczyma wyobraźni i uwiecznić swoje myśli na fotografii.

Osoby biorące udział w konkursie zostaną podzielone na dwie grupy:
  • grupa I – osoby do 20. roku życia (obchodzące 20. urodziny do 31 grudnia bieżącego roku włącznie);
  • grupa II – osoby powyżej 20 lat.
Zgłoszenie prac do konkursu odbywa się za pośrednictwem strony internetowej organizatora konkursu. Wymagania dotyczące przesyłanych zdjęć można znaleźć w regulaminie konkursu.

Organizatorem konkursu jest Studenckie Koło Naukowe Młodych Dydaktyków Matematyki przy Uniwersytecie Szczecińskim, Oddział Szczeciński Polskiego Towarzystwa Matematycznego i Instytut Matematyki Uniwersytetu Szczecińskiego.

Strona internetowa konkursu Matematyka w obiektywie