foto-miniatura

Akcja na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach trwała przez kilka miesięcy. Jej organizatorem od kilku lat jest mgr Magdalena Bojarska, Kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej i Rzecznik Prasowy PWSTE w Jarosławiu oraz studenci zagraniczni studiujący w naszej Uczelni w ramach programu Erasmus+ we współpracy z siecią sklepów „Społem” PSS w Jarosławiu, marketem E.Leclerc w Galerii Stara Ujeżdżalnia, a także Delikatesami Piotruś Pan.
Zaplanowaliśmy ją na okres od grudnia ubiegłego roku do końca marca br. - jednak w wielu miejscach została przedłużona o kilka tygodni.
Celem wydarzenia było wsparcie zwierzaków ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt z Orzechowiec, dla których zbieraliśmy karmę mokrą i suchą, zabawki oraz smycze i obroże, jak również żwirek dla kotów. Jednocześnie gorąco zachęcam do adopcji zwierzaków ze schroniska – ponieważ są cudowne.
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wspierają nas od wielu lat oraz oczywiście pracownikom i dyrekcji partnerskich sklepów, a także studentom i Patronom.

PATRONAT MEDIALNY – GAZETA JAROSŁAWSKA

PATRONAT HONOROWY – JM REKTOR PWSTE W JAROSŁAWIU