foto-miniatura

Wspólnie z zagranicznymi studentami studiującymi w PWSTE w ramach programu Erasmus+ odwiedziliśmy E.Leclerc, sklep biorący udział w Charytatywnej akcji na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Osobom, które wspierają naszą inicjatywę, która potrwa do końca marca br.
Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym JM Rektora, prof. ucz. dr. hab. Krzysztofa Rejmana.
Dziękujemy bardzo Pani Prezes Zarządu oraz całej Załodze za umożliwienie przeprowadzenia akcji na terenie sieci sklepów „Społem” PSS (w tym „GAMA”) w Jarosławiu oraz Dyrekcji i Pracownikom sklepu E.Leclerc w Galerii Stara Ujeżdżalnia.
Niedługo zawieziemy wszystkie artykuły ofiarowane przez mieszkańców Jarosławia i okolic kochanym podopiecznym Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach.
W imieniu naszych braci mniejszych bardzo prosimy o wsparcie schroniska i przekazywanie dla zwierzaków: karmy mokrej i suchej, zabawek i smyczy, szelek, obroży, czy żwirku dla kotów.
Jednocześnie zachęcamy gorąco do adopcji podopiecznych schroniska, zarówno tych rzeczywistych, kończących się zabraniem czworonoga do domu, jak również przypominamy, że można zostać „wirtualnym opiekunem". Adoptując psa czy kota wirtualnie, wspomagasz finansowo jego utrzymanie. Szczegóły dostępne są na stronie: http://www.schroniskoorzechowce.pl
Organizatorami akcji, która trwa do końca marca są: mgr Magdalena Bojarska, Rzecznik Prasowy i Kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej PWSTE w Jarosławiu i zagraniczni studenci przebywający w naszej Uczelni w ramach programu Erasmus+.