Poznaj świat z programem ERASMUS+
Dział Współpracy Międzynarodowej zaprasza studentów i absolwentów wszystkich kierunków PWSTE w Jarosławiu do skorzystania z możliwości realizacji praktyk zagranicznych w europejskich instytucjach w ramach programu ERASMUS+.
Erasmus+ oferuje studentom PWSTE wyjazd na praktykę do zagranicznej instytucji z miesięcznym stypendium wynoszącym od 550 do 620 euro. Jeśli posiadasz stypendium socjalne Twoje miesięczne wynagrodzenie jedynie ze wsparcia Erasmus+ może wynieść od 2771 zł do 3069 zł.
Oprócz niesamowitych wrażeń, jak również nawiązania nowych znajomości z całej Europy, z wyjazdu wyniesiesz przede wszystkim cenne doświadczenia życiowe i zawodowe oraz znacznie polepszysz znajomość języków obcych! Nabyte za granicą kompetencje przydadzą się w przyszłej pracy!
Oferta skierowana jest do studentów każdego roku wszystkich kierunków. Minimalny okres trwania praktyki wynosi 2 miesiące.
Dzięki programowi macie szansę na realizację praktyki w jednej z zagranicznych instytucji zlokalizowanej na terenie Unii Europejskiej.
Erasmus+ to program Unii Europejskiej, który ZMIENIA ŻYCIE i OTWIERA UMYSŁY!
Szczegółowych informacji udziela mgr Magdalena Bojarska, Kierownik Działu Współpracy Międzynarodowej i Koordynator Instytucjonalny Programu Erasmus+ (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 660 508 412).
NIE ZWLEKAJ! NIE CZEKAJ! DAJ SUSA I SKOCZ NA ERASMUS PLUSA!
Oferty instytucji zagranicznych oraz konkrety dotyczące programu Erasmus+ można znaleźć na stronie Działu Współpracy Międzynarodowej: http://international.pwste.edu.pl

 

 

31052021 erasmus praktyki male