foto-miniatura

Taras Ivanko, Oleh Haras, Serhii Kaspryk, Nadiia Myslytska i Diana Hoida, to piątka studentów logistyki i spedycji, którzy studiowali w ramach programu Erasmus+ w Czechach.
Dzięki prowadzonej z sukcesami współpracy międzynarodowej oraz podpisanej partnerskiej umowie, młodzież spędziła semestr letni roku akademickiego 2023/24 w Institute of Technology and Business in České Budějovice.
Studia zagraniczne uczą samodzielności, aktywizują studentów, a także zmuszają ich do podejmowania działań i zrywają z rutyną dotychczasowego studiowania. Mobilność stanowi również doceniany przez przyszłych pracodawców element kształcenia.
Za kompleksową organizację wyjazdów studenckich i pracowniczych za granicę odpowiada Dział Współpracy Międzynarodowej PANS w Jarosławiu.