foto-miniatura

Wspólna fotorelacja studentów II roku geodezji i kartografii z Wydziału Inżynierii Technicznej PANS w Jarosławiu, którzy mieli okazję odbywać praktyki wakacyjne na University of Oradea w Rumunii w ramach programu Erasmus+.

„Podczas praktyk studenckich w malowniczej Oradei wzbogaciliśmy się o bezcenne doświadczenia i odkryliśmy tajniki naszego zawodu. Studia i praktyki za granicą w ramach programu Erasmus+ to szansa na zdobycie nowej wiedzy, doświadczeń, przyjaźni oraz poznawanie nowych kultur, które zostaną na całe życie” - wspominają.

Gratulujemy wspaniałej przygody i pozdrawiamy opiekunów praktyk w osobach: dr inż. Katarzyny Banaś i dra inż. Marka Banaś.

Za kompleksową organizację wyjazdu odpowiadał Dział Współpracy Międzynarodowej PANS w Jarosławiu z Magdaleną Bojarską, Instytucjonalnym Koordynatorem Programu Erasmus+, który zaprasza studentów wszystkich kierunków do skorzystania z możliwości realizacji części studiów w zagranicznych uczelniach. Zachęcamy także do odbycia zagranicznych praktyk w ramach programu ERASMUS+.