foto-miniatura

Prezentujemy relację z pobytu na praktyce zagranicznej zorganizowanej w ramach programu Erasmus+ przez kierowany przez mgr Magdalenę Bojarską, Dział Współpracy Międzynarodowej PWSTE w Jarosławiu. Tym razem uczestnikami wyjazdu była absolwentka naszej Uczelni: Paulina Janas oraz student bezpieczeństwa wewnętrznego na poziomie magisterskim: Aleksander Szpak:

„Na początku lipca wyjechaliśmy na praktyki na Cypr, a dokładnie do słonecznej Ayia Napy, która znana jest z najpiękniejszych wysp na całym Cyprze. Pracowaliśmy w jednym z największych hoteli w tym kraju. Choć początki naszej praktyki nie należały do najłatwiejszych, z czasem przyzwyczailiśmy się do tempa pracy i dzięki temu mogliśmy nauczyć się wielu przydatnych umiejętności, takich, jak: zarządzanie własnym czasem, punktualności i wytrwałości oraz znacznie polepszyliśmy swoje zdolności komunikacji w obcym języku. Była to dla nas wspaniała przygoda, którą zapamiętamy do końca życia. I mimo wielu problemów jesteśmy wdzięczni za doświadczenia, które nas tam spotkały. Poznaliśmy tamtejszą kulturę, kuchnię oraz zwyczaje, a także spotkaliśmy niesamowitych ludzi z całego świata. Z niektórymi osobami zaprzyjaźniliśmy na tyle mocno, że chcemy w przyszłości spotkać się z nimi w ich krajach.

Dzięki zagranicznej praktyce mieliśmy możliwość zwiedzania niesamowitych miejsc, które zapierały dech w piersiach.

Chcieliśmy również serdecznie podziękować Pani Magdalenie Bojarskiej, która darzyła nas swoim wsparciem przez cały okres trwania naszej praktyki”.

Paulina i Aleksander