Weź udział w międzynarodowym szkoleniu dla utalentowanych młodych ludzi z Europy, Azji i Afryki! W trakcie interaktywnych eksperymentów i gier zdobędziesz wiedzę i umiejętności przydatne w codziennym życiu. Zaproszenie skierowane jest do młodzieży w wieku 13-16 lat, aktywnej społecznie i zainteresowanej rozwijaniem swoich talentów.Szkolenia dotyczyć będą m.in. prowadzenia projektów biznesowych i społecznych oraz prac badawczo-rozwojowych. Uczestnicy, podzieleni na grupy, będą szukać rozwiązań dla różnego rodzaju problemów, przed którymi stają prawdziwe przedsiębiorstwa.

Instruktorami będą m.in. pracownicy Uniwersytetu Harvarda, Princeton i African Leadership Academy.
Poza nauką w programie Letniej Szkoły znalazły się również zajęcia sportowe i kulturalne.

Koszt udziału w spotkaniu wynosi 1400 euro, jednak uczestnicy mogą starać się o stypendia pokrywające 95 proc. kosztów.

Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Gdzie: Bratysława, Słowacja
Kiedy: 17 lipca-5 sierpnia 2016 r.
Osoba kontaktowa: Stanka Gajdošová
Termin zgłoszenia: 31.03.2016