Ruszyła rejestracja uczestników bezpłatnych szkoleń dla studentów i młodych absolwentów, którzy chcieliby aktywnie działać w swoich społecznościach. Projekt realizowany jest w dwunastu największych ośrodkach akademickich w Polsce: w Katowicach, Łodzi, Toruniu, Opolu, Wrocławiu, Poznaniu, Lublinie, Gdańsku, Krakowie i Białymstoku oraz w Warszawie i Rzeszowie (w tych dwóch ostatnich miastach rekrutacja już się zakończyła).

W programie spotkań są m.in. takie zagadnienia jak zarządzanie zespołem, komunikacja, PR i marketing. Warsztaty odbywają się zawsze w soboty i trwają jeden dzień. Uczestnicy wykazujący się szczególnymi umiejętnościami mają szansę otrzymać zaproszenie na 3-dniowe szkolenie drugiego stopnia odbywające się w Warszawie. Kluczowym elementem projektu będzie tygodniowy, letni obóz Akademii Liderów Rzeczypospolitej. Jego uczestnicy będą mogli zdobyć bogatą wiedzę z zakresu przywództwa oraz komunikacji, pracując pod okiem znanych osób ze świata biznesu, polityki i mediów.

Organizatorem projektu jest Fundacja Inicjatyw Młodzieżowych wraz z partnerem strategicznym Bankiem Zachodnim WBK S.A. Santander Universidades.

Gdzie: cała Polska
Kiedy: marzec – listopad 2016 r.
Osoba kontaktowa: Andrzej Lipson
Termin zgłoszenia: 19.11.2016